Zásnubní prstýnky ze zlata

Zásnubní prstýnky ze žlutého zlata již nejsou dnes v obchodech tolik žádaným zbožím. Svou hrdost, krásu a tradici si však zachovávají neustále. Zlato ve své původní – zlaté barvě bylo tak nějak z našeho klenotnického průmyslu vytlačeno módním světem do pozadí, stále se ovšem mezi námi najdou tací, kteří nedají na jeho zlato-žlutou barvu dopustit. A určitě není důvod zásnubní prstýnky ze zlata nějak zatracovat. Vždyť zlato přetrvalo se svou žlutou krásou tolik tisíciletí a zase jistě přijde den, kdy nastoupí na první místo v oblasti klenotnického průmyslu.

Aktuální nabídka zásnubních prstenů
A ač již na našem trhu není tak široká nabídka zásnubních prstenů ze žlutého zlata (a šperků ze žlutého zlata vůbec), stále je dost obsáhlá na to, aby si každý muž, který se bude poohlížet po zlatém zásnubním prstenu pro svou partnerku, šikovně vybral. Pro zlato žluté je nejideálnější variantou zkombinovat jej se zlatem bílým. Takové zásnubní prstýnky jsou velmi elegantní a těší se velké oblibě. Takže pokud se vydáte na nákup zásnubního prstýnku ze zlata, určitě se poohlédněte i po této dnes velmi módní variantě.

Zásnubní prsten z bílého zlata

Bílé zlato je v současné době nejoblíbenějším kovem pro partnerské páry, které se rozhodují svůj vztah zpečetit manželským svazkem. Neplatí to však jen pro prsteny snubní, nýbrž i prsteny zásnubní. Každý z těchto prstenů má svou funkci a díky tomuto kovu – tedy bílému zlatu, si můžeme připomenout krásu okamžiku i za mnoho a mnoho let. Bílé zlato je kovem velmi kvalitním a dostatečně tvrdým, aby odolávalo běžným nárazům a tlakům, není však nenarušitelné, proto bychom měli o takový zásnubní prstýnek z bílého zlata dobře pečovat, aby tahle připomínka byla stejně tak krásná jako onen okamžik, kdy nám byl prsten na prsteníček navléknut.

Bílé zlato je dnes velmi populární a proto jsou dnes tolik v módě právě zásnubní prstýnky z bílého zlata. A není se čemu divit, protože jeho jemná barva i soulad s dozdobenými kamínky maximálně umocňují krásu tohoto šperku.

Na takovém zásnubním prstýnku by jistě neměl chybět kamínek či kámen, ideální pro zásnubní prstýnky z bílého zlata jsou diamanty, brilianty, ale i zirkony (to už záleží na každém a na jeho finančních možnostech).